خانه / خارجی / بی بی سی برای راه اندازی تیم به debunk ‘اخبار جعلی’ داستان

بی بی سی برای راه اندازی تیم به debunk ‘اخبار جعلی’ داستان

[ad_1]

اخبار”جعلی” debunking تیم این است که توسط بی بی سی برای مقابله با افزایش اخیر در اخبار دروغ داستان ظاهر می شود در سراسر وب، شرکت کرد راه اندازی شود.

بی بی سی اخبار و جریان امور ویرایشگر هاردینگ جیمز گفت: کارکنان شرکت را افزایش تعهد خود به مقابله با “عمدا داستان يك به عنوان اخبار گمراه کننده”.

او گفت: اخبار بی بی سی ‘ بررسی واقعیت خروجی، که به بررسی آمار در طول مبارزات انتخاباتی ایالات متحده استفاده می شد، تبدیل خواهد شد ویژگی دائمی و به طور گسترده ای استفاده می شود در حالی که تیم تحلیلگران پردازد اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی. 

گسترش سریع تایید اخبار جعلی در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک بیش از سال گذشته سوالات پرس در مورد آینده رسانه های خبری مطرح شده است. در ماه دسامبر، فیس بوک اقدامات جدید اجازه می دهد کاربران را به پرچم داستان ايمان به جعلی پرده برداری کرد.

در رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی اخیر او متهم به سی ان ان از تولید اخبار جعلی و خودداری از پاسخ به پرسش از خبرنگار.

در سخنرانی به کارکنان بی بی سی گفت آقای هاردینگ: “بی بی سی اینترنت را ویرایش نمی باشد اما ما کنار بایستد یا.”

“ما به واقعیت بررسی outliers محبوب ترین در فیس بوک, نمایش مشخصات عمومی و دیگر رسانه های اجتماعی… که در آن ما را گمراه کننده عمدا به عنوان اخبار يك داستان، ما منتشر می واقعیت را بررسی کنید که می گوید.”

“ما می خواهیم واقعیت بررسی می شود بیش از یک سرویس عمومی، ما می خواهیم آن را به بسیار محبوب. هدف ما استفاده از سبک ها و فرمت های – آنلاین، تلویزیون و رادیو – که اطمینان از حقایق جذاب تر و grabby از اکاذیب خواهد شد. “

استاد چارلی بکت از عکس در بخش رسانه ها و ارتباطات گفت: مستقل است که در حالی که طرح های جدید بی بی سی را گام مثبت بود، آن خواهد بود قادر به متوقف کردن جریان ثابت اخبار جعلی در دراز مدت.

“طرح این کمک خواهد کرد: آن به وضوح بخشی از یک تغییر استراتژیک توسط بی بی سی است و قادر به حل مشکل نیاز به خود واقعیت در انزوا بررسی اخبار و واحد باید” او گفت. ” اگر نگاه ۴ کانال آنها سعی در انجام کاری مشابه و مختلف دهد فن آوری های جدید در حال کار در زمینه های مشابه. مهم است که رسانههای خدمات عمومی در حال اقدام به مبارزه با اطلاعات نادرست است.

“اما مشکل با اخبار جعلی است که بسیاری از مردم در اینترنت که آن جعلی، است زیرا آنها عصبانی یا آنها پیدا کردن آن را سرگرم کننده ناراحت نمی شوند. این چیز ویژه جدید نیست، آن مورد را در یک فرم و یا دیگری، ساخت آن را سخت به طور کامل از بین بردن بوده است.

“همه شما واقعا می توانید انجام است افرادی که می خواهند برای جلوگیری از اخبار جعلی را ابزار مناسب برای انجام این کار و ارائه آنها را به حق. که نقطه شروع است.” 

شرکت است همچنین برنامه ریزی برای کمیسیون بیشتر قطعات تجزیه و تحلیل عمیق و ایجاد نگاری اطلاعات بیشتر است که آقاي هاردینگ به عنوان “اخبار”کند.

“قوانین طبیعی مختل رشد کم و نابرابری بالا; نوآوری های تکنولوژیک عينه تغییر رفتاری و نا امنی شغلی; هویت سیاسی supplanting احزاب قدیمی و روایات خروج سوخت و پرکن-،”او ادامه داد.

“نیز به توضیح آنچه اخبار رانندگی کنیم. ما اخبار اخبار با عمق بیشتر – داده ها، تحقیقات، تجزیه و تحلیل، تخصص – برای کمک به ما توضیح دنیای ما زندگی کند نیاز.”

برنامه های بی بی سی همچنین شامل ایجاد شبکه های تخصصی طراحی بر روی کارکنان در سراسر شرکت و ایجاد “واحد اطلاعات” در سرویس جهانی.

استفاده مجدد از محتوا

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *