خانه / مالتی مدیا / دانلود فیلم آموزش لینوکس کالی در عوض مبتدیان

دانلود فیلم آموزش لینوکس کالی در عوض مبتدیان

[ad_1]

توسط دانلود فیلم آموزش Kali Linux Tutorial For Learners می توانید توسط نسخه کالی سیستم عملي ساختن لینوکس آشنا شده و سرخرگ کار عنایت را توسط این ویرایش كره زمين لینوکس داشته باشید. این دورودورنگ می تواند حروف فرمان کالی را در عوض شما تشریح کرده و طوری شما را كره زمين هراس بیرون آورد که بتوانید سوا مشکل توسط آن کار کرده و توسط هم تراز و هم سان ایمنی آن نیز آشنا شوید. این دورودورنگ درخور اطفال شما خواهد صفت بويناك و می توانید دانايي كلاه خود را جلاجل زمینه چگونگی كاربرد كره زمين لینوکس کالی افزایش دهید. این نسخه كره زمين لینوکس دارای بخش های متنوعی می باشد و شما توسط ابزارهای اصلی و فرعی ان می توانید به مقصد عنایت کار نمایید.

توسط دانلود این دورودورنگ دستورات اساسی کالی در عوض شما تربيت يافته خواهد شد و این دستورات جلاجل اکثر سیستم عملي ساختن ها یکسان و مشترک می باشند فايق شدن ثمار لینوکس می تواند مساحت گيري کاری شما را بالاتر برده و دانايي كاربرد كره زمين حروف فرمان را در عوض شما زیادتر نماید. شما کاربران هم اکنون می توانید در عوض دانلود فیلم آموزش Kali Linux Tutorial For Learners كره زمين لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها كاربرد نمایید.

ديباچه دورودورنگ: Kali Linux Tutorial For Learners

معلمي: Hackers Academy

اختصاصی زمان: ۵ وقت نما و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری: AVC 1280×۷۲۰

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-Kali-Linux-Tutorial-For-Beginners

دورودورنگ های آموزشی:

– خوشامدگویی
– مبانی دورودورنگ
– سازمان
– هک وزیر ها توسط لینوکس کالی

( در عوض مشاهده جلاجل ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-Kali-Linux-Tutorial-For-Beginners

پاسخگوی شما هستیم

حلقه زدن سوال یا اشکالی جلاجل باروح این موضوع بحث دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. مراوده كره زمين حروف جاي گير توسط شماره: ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *