خانه / مالتی مدیا / دانلود An Beketova Retouching Hair – آموزش روتوش مو جلاجل فتوشاپ

دانلود An Beketova Retouching Hair – آموزش روتوش مو جلاجل فتوشاپ

[ad_1]

جلاجل این ویدیو آموزشی An Beketova Retouching Hair توسط یادگیری سرف های تکنیک های روتوش مو، شما می توایند کار های كلاه خود را به مقصد بهترین شکل ممکن ویرایش کنید. بعضی كره زمين عکس‌ها هستند که جلاجل محیط و توسط امکانات بسیار گیتی مندرج می‌شوند که نتیجه‌ی کار هم طبیعتا عالی خواهد صفت بويناك اما چندی افزونتر كره زمين عکس‌ها جلاجل پیمان معمولی گرفته‌ می‌شوند و این تکنیک‌های عکاس و ویرایشگر تصویر باریک که كره زمين آن عکس، یک عکس الفبايي‌ای و عالی می‌سازد. روتوش مو تعدادی زیبایی و مد ضروری باریک، جایی که تمامی جزئیات آن باید کامل باشد. جلاجل این دورودورنگ آموزشی چگونگی ولایت وزیر ها موانع مواج را جلاجل موها یاد می گیرید.

هم چنین چندی اوقات ممکن باریک یک لغزشگاه‌ی عالی را توسط دوربین تان مندرج کرده‌اید اما وقتی آن را به مقصد تمركزفكر بررسی می‌کنید مواردی مثل موهای مجعد و معلق جلاجل جو برایتان آزاردهنده هستند. بیشترین کاربرد روتوش، جلاجل عکاسی لغزشگاه به هر حال می شود که اهمیت و کیفیت روتوش زمانی مشخص می شود که به مقصد بهترشدن تصویر کمک کند، خير به مقصد مصنوعی كشته شدن و مقعد وجود داشتن. جلاجل این ویدیو آموزشی شما جلاجل دستور كار فتوشاپ تکنیک های واجب شده را یاد خواهید گرفت.

ديباچه دورودورنگ آموزشی : An Beketova Retouching Hair

اختصاصی زمان آموزش : ۲۲ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1080p

فرمت صوتی : AAC, 48kHz, 2ch

زبان : انگلیسی

ویدیو-آموزشی-an-beketova-retouching-hair

information

Hair retouch is important for magnificence and Trend shootings the place every element must be excellent. Discover ways to deal with stray hairs and provides them that clear look. There are many hair retouch strategies for all types of issues.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا مقام تبلیغات شماست. تعدادی رزرو، لطفا توسط ایمیل downloadha.assist@gmail.com جلاجل تباني باشید.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *