خانه / مالتی مدیا / راههای مهاجرت به روسیه

راههای مهاجرت به روسیه

راههای مهاجرت به روسیه

راههای مهاجرت به روسیه و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چیست ؟ راههای مهاجرت به روسیه ۲۰۱۸ از جمله تحصیل در روسیه را میدانید ؟ راههای مهاجرت به روسیه ۲۰۱۸ از جمله کار در روسیه و یا سرمایه گذاری در روسیه و یا ثبت شرکت در روسیه و یا خرید ملک در روسیه و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت به روسیه و شرایط اخذ اقامت روسیه ۲۰۱۸ چگونه است ؟ آیا میتوان از ساده ترین و بهترین راههای مهاجرت به روسیه از جمله ازدواج در روسیه و یا تولد فرزند در روسیه استفاده کرد ؟ آیا کشور روسیه را برای مهاجرت و اخذ اقامت روسیه و یا اخذ تابعیت روسیه انتخاب کرده اید ؟

کشور روسیه به دلیل نزدیکی با کشور ایران هر ساله تعداد زیادی مهاجر از ایران می پذیرد . با توجه به شرایط کشور روسیه شما باید یکی از راههای مهاجرت به روسیه را بررسی نموده و با شرایط و خواسته خود مقایسه نمایید. راههای مهاجرت به روسیه بسیار می باشند ، تنها مهم است که راهی درخور و متناسب با وضعیت و در خواست خود انتخاب نمایید . این مقاله تمامی راههای مهاجرت به روسیه را تشریح و در باب آن ها توضیحات کافی را ارائه خواهد نمود . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش ارتباط بر قرار نمایید .

راه های مهاجرت به روسیه :

انواع ویزا و شرایط مرتبط با هر ویزا :

سفر به روسیه نیاز به ویزا برای ورود دارد . نوع ویزا بسته به اهداف سفر و مدت اقامت در روسیه متفاوت است.

انواع ویزاهای روسیه را می توان به دسته های ذیل تقسیم بندی نمود :

ویزای کسب و کار:  با توجه به ماهیت سفر تجاری ، ویزا می تواند برای مقاصد تک ورود ، دو ورودی یا چند ورودی صادر شود .  هر ویزای تجاری می تواند تا ۱۲ ماه معتبر باشد.

ویزای کاری:  ویزای کاری تنها با حمایت یک سازمان یا یک کارفرما صادر می شود. به طور خلاصه ، شما باید پیشنهاد شغلی می توانید برای ویزای کاری درخواست داشته باشید. این ویزا معمولا برای ورود تا ۳ ماه معتبر است. یک فرمت عمومی برای صدور ویزای چند بار ورود وجود دارد ، اما واجد شرایط بودن آن بستگی به وضعیت کار شما دارد.

ویزای توریستی: ویزای توریستی به مسافران ارائه می شود که به دلایل غیر تجاری به روسیه می آیند.  ویزای توریستی ایده آل برای بازدید کوتاه مدت و یک بار ورود ، حداکثر ۱۴-۳۰ روز است . این ساده ترین و ارزان ترین نوع ویزا برای درخواست است .

ویزای بازدید شخصی: بازدید کنندگان از بستگان یا دوستان در روسیه ممکن است بتوانند این ویزای شخصی را کسب نمایند. دوست شما یا خانواده شما باید درخواست دعوت خصوصی را از شما در اداره محلی پاسپورت و سرویس ویزا تسلیم کند.

 

https://legalmalekpour.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *