خانه / خارجی / قسمت ۴۰: حتی اگر آنها برنده مطبوعات در مورد دادگاه – پرداخت مجبور خواهد شد?

قسمت ۴۰: حتی اگر آنها برنده مطبوعات در مورد دادگاه – پرداخت مجبور خواهد شد?

[ad_1]

چرا ما این در حال حاضر درخواست?

مشاوره در وضع اصلاحات که مطبوعات به پرداخت هزینه در دادگاه حتی اگر آنها برنده زور می بندد روز سه شنبه

دولت چیست مشاوره در شود؟

پس از استعلام Leveson به اخلاق مطبوعاتی توافق متقابل حزب منجر به تغییرات در قانون از جمله احکام است حتی اگر آنها برنده، مگر اینکه آنها را به یک تنظیم کننده به رسمیت شناخته شده ثبت نام که روزنامه ها پرداخت هزینه های قانونی مخالفان خود را در مورد افترا و حفظ حریم خصوصی، به معنای.

که آیا بخش دوم پروب Leveson – که تمرکز بر خلاف ادعایی بین فشار و پلیس می – برو جلو باید آن را نیز ارزیابی است.

اگر اصلاحات هزینه های حال حاضر در قانون، چرا مشاوره هست؟

مفاد بخش ۴۰ جرم و دادگاه قانون ۲۰۱۳ تحت پوشش هستند اما هیچ فیفا برای آنها را به زور آمده بود.

اگر روزنامه ها می تواند در جلوگیری از پرداخت هزینه های در مورد آنها برنده با ثبت نام کننده به رسمیت شناخته شده چرا اقدامات بسیار بحث برانگیز هستند?

۴۰ بخش است که به طور گسترده ای مخالف توسط اخبار سازمان از جمله روزنامه نگاری خبرگزاری ملی بریتانیا و ایرلند. آژانس سردبير کلیفتون پیت گفت: آن “اثر جدی دلسرد کننده آزادی بیان رسانه های ملی و منطقه ای و محلی” را داشته باشد.

تحت اصلاحات پس از گزارش Leveson به معرفی مطبوعات برگزار کنندگان اعطا می شناخته شده وضعیت توسط مطبوعات شناخت پانل (PRP)، که تحت منشور سلطنتی تعیین شد. روزنامه هشدار می دهند که این مقدار به “حمایت دولت” مقررات و مگس برابر مطبوعات آزاد.

بسیاری از – اما نه همه – انتشارات رقیب مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان (ماشین)، از همان ابتدا که آن را به رسمیت شناختن توسط PRP دنبال روشن ساخته شده است که پیوسته اند.

رگولاتور مطبوعات انگلستان فقط رسمی شناخته شده است تحت تاثیر قرار دادن, که غیر مستقیم توسط چهره های مشخصات بالا است که برای مطبوعات اصلاح مبارزات انتخاباتی را تامین می شود.

چگونه تحت تاثیر قرار دادن تامین می شود؟

مستقل مطبوعات مقررات اعتماد به مقدار بودجه £۳٫۸ میلیون چهار ساله برای سازمان موافقت کرد.

می گوید: پول نقد تضمین شده شده است توسط الکساندر Mosley خیریه اعتماد، که توسط Max Mosley تعیین شد. مسابقه رئیس سابق موتور قربانی نیش روزنامه که شامل تصاویری از او در حزب جنسی بود.

تحت تاثیر قرار دادن تا همچنین دریافت کمک مالی “سخاوتمندانه” از نویسنده جی کی رولینگ، که به نام اصلاحات مطبوعات.

چه اثری داشته باشد وضع بخش ۴۰?

را اندازه گیری می این مسابقه آسیب ویژه روزنامه ها هشدار می دهند. منتقدان می گویند این اقدام “قوانین” است و مبارزه را ترک کند مقالات ویژه در مطبوعات منطقه ای ترس مالی خراب کردن.

این بار یکشنبه هشدار داده افشای آن در داروهای دوچرخه سوار بازی لانس آرمسترانگ را هنوز منتشر شده اگر بخش ۴۰ بوده است در محل.

اما هک کردن می گویند این اقدام محافظت از مردم عادی که نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه را در روزنامه ها در دادگاه. مبارزات انتخاباتی اصلاح مطبوعات می گوید روزنامه می تواند در جلوگیری از پرداخت هزینه های پیوستن به تحت تاثیر قرار دادن, که ارائه طرح های کم هزینه داوری برای حل و فصل اختلافات.

چرا مشاوره به دنبال در چه بخش دوم پرسش Leveson برو جلو باید?

دولت می گوید که این است زمان مناسب برای “در نظر بگیرید که آیا پلیس و مطبوعات برای اطمینان از هک گوشی و دیگر غیر قانونی اصلاح اندازه کافی است و فعالیت های نامناسب می تواند اتفاق امروز دوباره” به عنوان آخرین موارد کیفری مربوط به استعلام در مراحل نهایی.

وزیر فرهنگ سابق Whittingdale جان می گوید آقا برایان Leveson نمی خواهم به صندلی فاز دوم اما رئیس عمومی پاسخ نداده است.

استفاده مجدد از محتوا

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *