خانه / خارجی / گزارش رمپ تا ردیف عدالت بین بی بی سی و Corbyn هواداران

گزارش رمپ تا ردیف عدالت بین بی بی سی و Corbyn هواداران

[ad_1]

پس از “پیدا کردن توسط شرکت ناظر پیش نویس” که گزارش رهبر کار نمایش ها بر روی ساقه به کشتن دقت دستورالعمل را نقض کرده بود بر داشت ردیف نهفته بین جرمی Corbyn حامیان و سردبیر سیاسی بی بی سی Kuenssberg لورا دوباره فوران است به بیرون درز.  

یافته های موقت توسط اعتماد بی بی سی که داشته است “عدم احراز عدالت” اخبار در شش گفت: در مورد کنيد روزنامه که نسخه بیرون درز گزارش دیده می شود.  

با این حال، پس از بازخورد از بی بی سی، حسابرس موافقت کرده است زیرا Kuenssberg کارشناسی ارشد – که روزنامه نگار از سال در انگلیس جایزه روزنامه نگاری به نام ماه گذشته بود – نه به اعتماد در طول تحقیقات خود صحبت می شد برای تجدید نظر در این مورد در بخش.

حزب محافظه کار MP متهم کرد بی بی سی ‘تولید’ محافظه کار backbench در شورش Brexit

هیچ تصمیم نهایی شده رسیده است به عنوان یک نتیجه.

شکایت بیننده به اعتماد مورد ۲۰۱۵ نوامبر اخبار در شش گزارش در مورد اقدامات امنیتی توسط دولت بریتانیا در پی حملات تروریستی در پاریس در نظر گرفته شود.

Kuenssberg خانم گفت که او رهبر کار که آیا او سیاست ساقه به کشتن پشتیبانی خواهد بود اگر حمله مشابه اتفاق افتاده در لندن، در صورت او تبدیل شدن به نخست وزیر خواسته بود.

این فیلم نشان داد آقاي Corbyn پاسخ: “به طور کلی با سیاست ساقه به کشتن شاد نیستم. من فکر می کنم که بسیار خطرناک است و من فکر می کنم اغلب می تواند ضد تولیدی است. من باید به امنیت است که مانع از شلیک کردن سلاح های مردم را که در آن شما می توانید فکر می کنم.”

بیننده گمراه کننده زمانی که آقای Corbyn مورد موضوع خواسته شده بود زیرا هیچ مرجع ساخته شده بود برای حملات پاریس گفت.

سوال در مصاحبه طولانی تر است که پاسخ او و مشخص بود: “اما اگر شما نخست وزیر بود، شما به ساقه برای کشتن در خیابان های بریتانیا به مردم سفارش – پلیس یا ارتش – خوشحال می کنید؟”

آقاي Corbyn بعد گفت کار را اجرایی کمیته ملی روز پس از گزارش که او را حمایت “نیروی شدت لازم” در صورت حمله سبک پاریس.

در یافته موقت به دست آمده توسط روزنامه هرالد کمیته استانداردهای سرمقاله اعتماد بی بی سی به این نتیجه رسیدند: “تفاوت قابل توجهی بین آقای Corbyn می گوید و چه استنباط گزارش وجود داشت. این امر منجر به شکست به علت دقت. ”

آن افزود: “امنا که در نظر گرفته اثر شکست به دلیل رعایت دقت بود، در این مناسبت نیز منجر به شکست عدالت.” اعتماد گفت: «هیچ شواهدی از هر گونه قصد فریب یا تحریف» است.

به عنوان آیات پدید آمده Kuenssberg خانم و بی بی سی در رسانه های اجتماعی انتقاد می شد.

سخنگوی بی بی سی گفت: “اخبار بی بی سی اظهارات ساخته شده قبول ندارد و شکایت در چهار قبلاً رد شده است. اعتماد پیدا کردن در مورد این تجدید نظر را منتشر کرده است و اخبار بی بی سی بیشتر شواهد است هنوز برای این ماه قبل از اتفاق می افتد که در حال حاضر است.” 

استفاده مجدد از محتوا

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *